Grup Şirketlerimiz

Altekma; Yüzey hazırlama ve yüzey kaplama yöntemleriyle ilgili sektöre çözüm üretmek amacıyla 1997 yılında İzmir’de kurulmuştur. Sizlere daha iyi hizmet vermek ve ”Yerel Ortağınız” olmak amacıyla yaptığımız yatırımlar sonucu; 2003 yılında İstanbul Tuzla’da, Marmara Bölge Müdürlüğümüz, 2006 yılında Ankara Ostim’de İç Anadolu Bölge Müdürlüğümüz ve 2008 yılında İzmir Merkezde Ege Bölge Müdürlüğümüz hizmetinize açılmıştır. Bu yıl ise Marmara Bölge Müdürlüğümüzü İstanbul Pendik’e taşımış bulunmaktayız. “Yerel Ortak” olma yolunda Bölge Müdürlükleri ile yetinmeyen Altekma, bayilikler oluşturarak Türkiye’nin sektördeki en güçlü bayilik ağını kurmuş bulunmaktadır.

Kaliteli ürün, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmet anlayışı ile sektör liderliğini 15 yıldır koruyan Altekma, her yıl başarı çıtasını yükselterek, hedefini, sürdürülebilir büyümeye ve gelişmeye endekslemiştir. Makine portföyünü her yıl genişleten Altekma, 2008 yılından itibaren Kumlama kazanları, Tekstüre makineleri, Su jetleri ve Yol çizgi kamyonları üretimi yapmak amacıyla İzmir Torbalı'da üretim binasını hizmete açmıştır. 2011’in ilk çeyreğinden itibaren Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkî Cumhuriyetlere ihracata başlayan firmamız Bölgede her geçen gün güçlenmektedir.

Signatekma Anonim Şirketi, 2007 yılında İzmir'in Torbalı ilçesinde kurulmuştur.3.600 m2 kapalı alan olmak üzere 8.000 metrekarelik üretim tesisine sahiptir. Kurulduğu günden itibaren üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Yol çizgi boyaları ve yol çizgi sektöründe kullanılan trafik güvenliği malzemelerinin üretimini yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

• Su bazlı yol çizgi boyaları, • Termoplastik yol çizgi boyaları,

• Solvent bazlı yol çizgi boyaları, • Tenis kortu ve çim saha boyaları,

• Çift kompenantlı yol çizgi boyaları, • Zemin kaplama boyaları

• Üç kompenantlı yol çizgi boyaları, • Cam küreciği ve trafik malzemeleri.

Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede yol çizgi boya üretimi sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Üretimde başarı, sürekliliğin teminatı ile Türkiye ve çevre ülkelerde yol çizgi boya üretimi konusunda tesisi ve formülleriyle sektöründe lider konumdadır.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Yol Çizgi Boyaları ve trafik işaretlemelerinin üretim ve uygulamasını yapmakta olan grup firmalarımız, Dünya standartların da çevreye uyumlu, sürekli gelişen hızlı teknolojisi, yapıcı ve güvenilir ilkesi ile kalite standartlarının üstünde bir hizmet sunmaktadır.

Signatekma A.Ş. Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Yoltekma Anonim Şirketi, KGM standartlarına uygun yatay ve düşey işaretleme yapmak amacıyla kurulmuş, kendi sektöründe uzman bir kadroyla faaliyetlerine 2016 yılında başlamıştır. Bilimin ve teknolojinin yılmaz takipçisi olan firmamız, her geçen yıl yol çizgi kamyonu ve makineleri parkurunu geliştirmiştir. Boytekma, yatay ve düşey trafik işaretlerinin, trafik güvenliğindeki öneminin bilincinde olmakla beraber “çizgimiz doğruluk, ilkemiz kalitedir” vizyonunu benimsemiştir. KGM ve Belediyelerin projelerini hayata geçirerek vermiş olduğu trafik mühendisliği hizmetlerinin yanı sıra alışveriş merkezlerinin otoparkları, havaalanları, yarış pistleri ve fabrikalar gibi projelerin yatay ve düşey işaretleme işlerini başarıyla yapmaktadır. Uygulama konusunda olumlu sonuçlar alınabilmesi için, asfalt sıcaklığı, yol yüzeyi temizliği, bağıl nem ortam sıcaklığı ve yol yüzeyindeki boyanın etkilenebileceği çözücüler de dikkate alınarak, uygulama kalitesini artırmak için titizlikle çalışılmaktadır.

Boytekma, grup şirketlerinden Altekma Anonim Şirketinin 18 yılı aşkın tecrübe ve birikimiyle yoğrulmuş geniş kadrosu sayesinde kullandığı yol çizgi kamyonlarını ve yol çizgi makinelerini imal edebilmektedir. Boytekma, kullandığı boyaları tedarik ettiği grup şirketlerinden Signatekma Anonim Şirketi ise yol çizgi boya üretiminde Türkiye’de 16 çeşit yol çizgi boyası üreten ilk ve tek firma olma özelliğine sahiptir. Boytekma, başarılı uygulamaların yanı sıra sektörün her ihtiyacını karşılayabilme kapasitesi sayesinde güvenilir ve eksiksiz hizmet vermektedir.

Boyamak Anonim Şirketi, KGM standartlarına uygun yatay ve düşey işaretleme yapmak amacıyla kurulmuş, kendi sektöründe uzman bir kadroyla faaliyetlerine 2009 yılında başlamıştır. Bilimin ve teknolojinin yılmaz takipçisi olan firmamız, her geçen yıl yol çizgi kamyonu ve makineleri parkurunu geliştirmiştir. Boytekma, yatay ve düşey trafik işaretlerinin, trafik güvenliğindeki öneminin bilincinde olmakla beraber “çizgimiz doğruluk, ilkemiz kalitedir” vizyonunu benimsemiştir. KGM ve Belediyelerin projelerini hayata geçirerek vermiş olduğu trafik mühendisliği hizmetlerinin yanı sıra alışveriş merkezlerinin otoparkları, havaalanları, yarış pistleri ve fabrikalar gibi projelerin yatay ve düşey işaretleme işlerini başarıyla yapmaktadır. Uygulama konusunda olumlu sonuçlar alınabilmesi için, asfalt sıcaklığı, yol yüzeyi temizliği, bağıl nem ortam sıcaklığı ve yol yüzeyindeki boyanın etkilenebileceği çözücüler de dikkate alınarak, uygulama kalitesini artırmak için titizlikle çalışılmaktadır.

Boytekma, grup şirketlerinden Altekma Anonim Şirketinin 18 yılı aşkın tecrübe ve birikimiyle yoğrulmuş geniş kadrosu sayesinde kullandığı yol çizgi kamyonlarını ve yol çizgi makinelerini imal edebilmektedir. Boytekma, kullandığı boyaları tedarik ettiği grup şirketlerinden Signatekma Anonim Şirketi ise yol çizgi boya üretiminde Türkiye’de 16 çeşit yol çizgi boyası üreten ilk ve tek firma olma özelliğine sahiptir. Boytekma, başarılı uygulamaların yanı sıra sektörün her ihtiyacını karşılayabilme kapasitesi sayesinde güvenilir ve eksiksiz hizmet vermektedir.