Menü

Hakkımızda

Hakkımızda

Boytekma Anonim Şirketi, 1997 yılında sektöründe uzman bir kadroyla faaliyetlerine başlamıştır. “Çizgimiz doğruluk, ilkemiz kalitedir” vizyonu ile yoluna devam etmektedir.

KGM standartlarına uygun yatay ve düşey işaretlemelerini yapmaktadır. KGM ve Belediyelerin projelerini hayata geçirerek vermiş olduğu trafik mühendisliği hizmetlerinin yanı sıra alışveriş merkezlerinin otoparkları, havaalanları, yarış pistleri ve fabrikalar gibi projelerin yatay ve düşey işaretleme işlerini başarıyla yapmaktadır. Ar-Ge çalışmalarına önem veren firmamız yol çizgi kamyonu ve makineleri parkurunu geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.

Boytekma çalışma prensibi olarak uygulama alanlarında olumlu sonuçlar alınabilmesi için, asfalt sıcaklığına, yol yüzeyi temizliğine, bağıl nem ortam sıcaklığına ve yol yüzeyindeki boyanın etkilenebileceği çözücülere dikkat ederek, uygulama kalitesini artırmak için titizlikle çalışmaktadır.

Boytekma kullandığı ekipmanları tedarik ettiği , grup şirketlerinden Altekma Anonim Şirketinin 20 yılı aşkın tecrübe ve birikimiyle deneyimli kadrosu, günümüz teknolojisi ile geliştirdiği yol çizgi kamyonları ve yol çizgi makinelerini üretmektedir. Boytekma, kullandığı boyaları tedarik ettiği, grup şirketlerinden Signatekma Anonim Şirketi ise yol çizgi boya üretiminde Türkiye’de 16 çeşit yol çizgi boyası üreten ilk ve tek firma olma özelliğine sahiptir.

Boytekma, başarılı uygulamaların yanı sıra sektörün her ihtiyacını karşılayabilen güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmetleriyle sektörün öncü firmalarının arasında yerini korumaktadır.