Menü

01.02.2024 Kafa Radyo'nun "Bedia İle Güzel Şeyler" Programına Sponsor Olduk

Altekma Group olarak, Türkiye'nin önde gelen ulusal radyo istasyonlarından biri olan Kafa Radyo'nun sevilen programı "Bedia İle Güzel Şeyler"e sponsor olduk. Program hafta içi her gün 10:00 – 12:00 saatleri arasında dinleyicilerle buluşuyor ve pozitif haberler, kültür, sanat, bilim gibi çeşitli ilgi çekici konuları kapsıyor.
Program, geniş bir yelpazede olumlu hikayelere odaklanarak, bilimden teknolojiye, eğitimden sağlığa, gündelik yaşamdan çevreye kadar topluma ilham vermeyi ve güzellikleri paylaşmayı hedefliyor. Altekma Group olarak, bu değerli programın yayınlanmasına destek vermekten gurur duyuyor ve toplumsal sorumluluklarımıza bir adım daha ekliyoruz.
Kültür ve sanatın toplumsal gelişimdeki önemini göz önünde bulundurarak, “Bedia İle Güzel Şeyler” aracılığıyla kültür ve sanata destek vermenin topluma farklı bakış açıları sunmanın ve kültürel zenginliği vurgulamanın önemine inanıyoruz. Altekma Group olarak, kültür ve sanatın toplumumuzun bir parçası olduğunu düşünerek, bu değerli programın kültür ve sanat alanındaki etkisini güçlendirmekten gurur duyuyoruz.
 

Galeri